NORRA KVALITEET-RAHAKOTT EXENTRI

NORRA KVALITEET-RAHAKOTT EXENTRI

Rahakott on meie igapäev, see on nagu telefoni parim sõber, keda me iial silmist ei lase. Samas on rahakotte nii palju erinevaid ning valikuid võib olla liiga palju. Kas osta suur rahakott, see odavam, nahast, värviline, modernne? Õige rahakoti valimine vajab iseendasse vaatamist, enda päeva üle järele mõtlemist ning enda riietumisstiili üle mõtlemist. Õnneks on aga meie jaoks asjad lihtsamaks tehtud ning meieni on jõudnud rahakott otse Põhjamaadest, Norrast.

EXENTRI rahakott
Tegemist on väga modernse rahakotiga, mille kodumaaks on Norra. Rahakott nägi esimest korda Norra imelisi mägesid aastal 1999, kui kaks norrakat otsustasid, et rahakottidel on aeg ajaga kaasas käia. Sellest ajast peale on Põhjamaades elanud innovaatilised ning modernsed rahakotid, mis sobivad peaagu kõigile modernsetele inimestele.

Mis teeb EXENTRI rahakoti eriliseks?

Rahakotid on valmistatud mõeldes tänapäevaste inimeste peale. See on väike, praktiline, ilus ning kindel rahakott, mis kombineerib mitmeid erinevaid funktsioone.

MATERJALID
EXENTRI rahakotid on valmistatud väga headest materjalidest – päris lehmanahk mis on ääristatud nailoniga, et kaardid libiseksid mugavalt rahakotti ning roostevaba teras, mis hoiab rahakoti stabiilsena ning tervena.

VÄRVIVALIK
EXENTRI rahakotte saab valida erinevates värvides ning tekstuurides.

KOHALETOIMETAMINE
Kõik rahakotid toimetatakse kohale elegantses karbis, mis hoiab rahakoti puhtana ning ilusana ning on väga soliidne kinkimiseks. See on ideaalne kingitus oma sõpradele, sõbrannadele, armsamale, perele ning miks mitte ka iseendale.

RFID BLOKEERING
Kõikidel EXENTRI rahakottidel on sisse ehitatud RFID blokeering, mis hoiab teie raha kindlas kohas ka viimasel ajal avastatud viipemakse pättide eest. EXENTRI rahakottidega on võimalik turvaliselt ning mugavalt ka suures rahvamassis ringi liikuda kartmata modernseid vargaid, kes varastavad raha vaid viibates.

VÄLJANÄGEMINE
EXENTRI rahakotid sobivad ideaalselt nii naistele kui ka meestele kes otsivad minimalistliku stiili koos funktsionaalsusega. Rahakotid on mitme kaardihoidjaga, sularaha taskuga ning kviitungite taskuga. Lisaks on rahakotid kenad ning peenikesed, mis mahuvad ka pintsaku taskusse ning väiksesse käekotti.

Kokkuvõttes on EXENTRI korralik Norra rahakott, mis sobib igale inimesele, mis tahes tööd ta teeb. Kuna me kõik elame muutuvas maailmas, siis rahakott, mis jõuab muudatustega kaasas käia on meile kõigile ideaalseks kaaslaseks.

EXENTRI tooteid on võimalik soetada aga spetsiaalses rahakottide e-poes!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!