KAARDITASKU EELISED RAHAKOTI EES

KAARDITASKU EELISED RAHAKOTI EES

Kaarditasku ehk smart wallet on muutumas üha enam ja enam populaarsemaks. Sellel on ka mitu päris head põhjust. Nagu ka tehnoloogia areneb pidevalt edasi ja täiustub, nii ka muud valdkonnad, näiteks rahakotid. Vaatlemegi, mis on rahatasku eelised rahakoti ees ja milles peitub selle üha suureneva populaarsuse võti.

Moodne tehnoloogia turvab Sinu raha

Paljudel rahataskutel on sisse monteeritud moodsat tehnoloogiat, et hoida sinu kõige olulisemad kaardid ja raha kaitstult. Näiteks soliidse välimusega ROIK kaarditaskutel on raadiosagedustuvastuse (RFID) kaitse. Üha enam on kasutusel NFC (near field communications) kaarte ehk viipekaardid, millega maksmisel piisav ainult kaardi viibutamisest kassaterminalil. Uuenenud tehnoloogia ja võimalustega kaasnevad aga ka uued ohud. NFC tehnoloogia üheks suurimaks nõrkuseks peetakse seda, et osavamad kurikaelad on suutnud mõningaid kaarte lühikeselt distantsilt skaneerida ja seeläbi kaardilt raha näpata ilma inimese taskust tegelikult midagi varastamata. RFID kaitse kindlustab selle, et kõik su viipekaardid rahataskus on igasuguste kuritegelike kavatsuste eest kaitstud.

Soliidne ja kompaktne

Üha enam kasutame me igapäevaste ostude tegemisel kaardimakseid, mis tähendab, et suurel osal inimestel on igapäevaselt rahakotis palju vähem sularaha, kui mõnikümmend aastat tagasi. Rahataskud võtavad samas võrreldes klassikalise rahakotiga palju vähem ruumi, mis tähendab, et teda on palju mugavad mahutada erinevatesse kotikestesse või taskusse. Samuti ei pea olema rahatasku odava ega robustse välimusega.

Näiteks Exentri rahataskud on saadaval paljudes erinevates värvitoonides ja mustritega ning väliselt näevad välja vähemalt sama stiilsed ja soliidsed, kui rahakotid, kui mitte rohkemgi. Rahataskud on valmistatud täisnahast käsitööna, mis lisab omakorda juurde stiilsele välimusele.

Iga asja jaoks oma koht

Rahataskute kasutamise teeb veelgi mugavamaks see, et kaarte saab rahataskust välja võtta ühe näpuliigutusega – lihtsalt ja kiirelt. Samuti on iga eseme jaoks rahataskus oma spetsiaalne tasku. Eraldi on sularahatasku, seega ei pea rahatasku olema ainult kaartide hoidmiseks, ning mõningad rahatasku tüübid on valmistatud ka lukuga kinnitatava münditaskuga. Igale kaardile leidub ka rahatasku sees oma kindel koht. Pangakaarditaskuid on mitu, igasse taskusse mahub 2-3 kaarti ning eraldi taskud on ka tšekkide, piletite ja muude teadete jaoks, et saaksid alati kõik vajaliku endaga kõikjale kaasa võtta.

Täielikku rahataskute valikut näed SIIT! Vali endale meelepäraseim välja juba täna.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!