NAHAST RAHAKOTT PEAB KAUA VASTU

NAHAST RAHAKOTT PEAB KAUA VASTU

Maailmas, kus enamus tooteid on mõeldud tihti uuesti ostmiseks, et raha ringi liiguks ning inimesed võimalikult palju ostaks tuleb kvaliteetseid ning kauapüsivaid tooteid kaua taga otsida. Üheks näiteks on kunstnahast tooted ning päris nahast tooted. Nad võivad suhteliselt sarnased välja näha kuid otsides kvaliteeti ning vastupidavust tuleb liikuda päris nahast toodete poole. Täpsemalt räägime me siis rahakottidest, kuigi nahast tooted on paljuski sarnased.

Päris nahast rahakottide plussid
Kuna enamus tooteid meie ümber on kunstnahast ning paljud on sellega juba harjunud, siis päris nahka on raske tähele panna. Samuti maksavad päris nahast tooted mitmeid kordi rohkem kui kunstnahast tooted, mis on lühiajaliselt vägagi hea pakkumine. Mõeldes aga pikemalt ette ning numbreid kokku lüües tuleb välja, et kvaliteeti jälgides võidab rahakott rohkem. Võttes näiteks rahakoti mis on odavast kunstnahast tehtud, selle hinnaks on ligikaudu 20 eurot ning soovides omada korralikku ning tervet rahakotti, tuleb seda kaks või kolm korda aastas välja vahetada, mis tõstab meie kulutatud raha umbes 40. – 60. eurole aastas. Päris nahast tooted kestavad aga mitmeid aastaid ning ühe rahakoti hinnaks on umbes 50 eurot.

Miks kunstnahast tooted nii kiiresti ära kuluvad, on lihtne – kunstnahast tooted on toodetud naftast ning nad on sünteetilised, mistõttu on nad ka odavamad.
Võrreldes päris ning kunstnahast tehtud rahakotte on juba paari kuu jooksul näha esimesi erinevusi. Kunstnahast tooted hakkavad peale kuud, kahte kasutamist lagunema või välja venima, eriti kohtades kust seda tihti liigutatakse nagu ääred ning nurgad. Samuti hakkavad kunstnahast rahakotid värvi muutma ning tuhmuma, neile võivad peale jääda erinevad plekid ning nad võivad ka lõhnu enda sees hoida.

Päris nahk on aga kauapüsiv, ta ei hakka murenema ega venima. Sarnaselt kunstnahale on ta ka veekindel kuid värvi ning lõhnamuutust ei toimu.

Meil kõigil on võimalus valida, kas osta rahakotte päris või kunstnahast. Mõeldes pikemale ajaperioodile on kvaliteetsete ning originaaltoodete ostmine kasulikum kuna neid ei tule mitmeid aastaid välja vahetada. Vastupidiselt aga kunstnahast tooted vajavad iga paari kuu või vähemalt kord aastas väljavahetamist. Päris nahast rahakotid on ilusad, kauapüsivad ning kokkuhoidlikud, mistõttu võiksime me kõik mõelda rohkem kvaliteedile.

Kui nüüd aga on aeg enda vana rahakott välja vahetada, siis meie e-pood on avatud 24/7.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!