• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

KUIDAS VALIDA RAHAKOTTI?

 

Rahakott on ese, mida kannavad peaaegu kõik inimesed endaga kaasas ning selle tõttu näitavad nad ka omaniku iseloomu. Erksate värvidega rahakotid versus musta värvi rahakott, väike ning lihtne rahakott või suur ning mahukas rahakott. Iga kord kui kassas rahakott taskust või kotist välja võetakse on võimalik midagi selle inimese kohta öelda kuna tänapäeval on suur valik ning kõike on võimalik enda isiksuse või riietusega kokku sobitada. Otsides endale aga uut rahakoti on vaja teada enda soove ning iseloomu. Järgmisena vaatame me lähemalt mida rahakoti valikul tähele panna.

 

Kui palju kaarte igapäevaselt on vaja kaasas kanda?

Kui vana rahakott on juba kaua aega olnud kasutuses siis on võimalik, et seal on kaarte mis on kehtivuse kaotanud või kaarte, mida enam ei kasutata. Enne uue rahakoti ostmist soovitatakse enda kaardid range pilguga üle vaadata ning üks rahakoti tühjenduskuur läbi viia.

Samuti on järjest rohkem võimalik panna erinevaid kliendikaarte ID kaardile, mille tõttu muutub rahakott kergemaks, kassas kaartide otsimine kiiremaks ning ka looduses liigub vähem plastikut ringi – kõik võidavad.

See kõik on vajalik, kuna rahakotid on erineva suurusega ning tihti mahub rahakotti ligikaudu kümme kaarti, mistõttu tuleb hoolega mõelda, milliseid kaarte on eraldi vaja ning milliseid ei ole.

 

Kas soetada kallim ning kaua vastupüsiv rahakott?

Tänapäeval on valikus mitmeid erinevaid materjale ning nende eluiga on vägagi erinev. Kõige vastupidavamad on korralikust nahast rahakotid koos roostevabast kinnituste ning kauapüsivate õmblustega. Tavaliselt tõuseb kvaliteediga ka kauba hind, mis võib olla esimesel korral hirmuäratav kuid vähem kui aastaga näeb, et kvaliteetne rahakott püsib kordades kauem kui sarnased odavamad rahakotid, mistõttu tuleb kokkuvõttes vähem raha välja käia. Kvaliteetsed tooted hoiavad loodust kuna üks asi on kauem kasutuses ning uusi tooteid ei ole vaja nii tihti soetada.

 

Münditasku?

Me elame Euroopas, kus on sularaha ning mündid igapäevases kasutuses. Küll aga erineb see individuaalselt, mistõttu tuleb enne rahakoti ostmist enda käigud ning harjumused läbi mõelda.

Kasutades münte väga harva võib soetada rahakoti millel puudub münditasku, kui aga tahta hoida münte rahakotis mitte mantlitaskus või eraldi kotis, siis on soovitav soetada rahakott koos münditaskuga.

 

Ideaalne välimus

Ka välimus rahakotil on tähtis aspekt. Näiteks, kandes igapäevaselt ülikondasid või niiöelda kontori riideid võivad sobida rohkem traditsionaalsemad ning tagasihoidlikemas värvides (must) rahakotid. Kandes igapäevaselt värvilisi ning vabamaid riideid, sobivad ka värvilised ning erilisemad rahakotid. Samuti kandes rahakotti tavaliselt teksataskus on soovitav vaadata õhemaid ning kergemaid rahakotte. Kellele meeldib aga rahakotis lisaks kaartidele ning rahale hoida ka muid asju, on soovitav vaadata paksemate rahakottide poole.

 

Kokkuvõttes tuleb rahakoti valikul arvestada enda igapäevase eluga, mis riideid põhiliselt kantakse, kus rahakoti hoitakse. Samuti kui palju ruumi seal peab olema ning kas seal peab olema ka münditasku. Valikus on väga palju erinevaid rahakotte ning alati on soovitav soetada endale üks korralik ning vastupidav nahast rahkott, mis sobib teie enda iseloomu ning eluga kokku.